2024-07-16

OBRAZ NA ŻYWO

                                                                                                                                                                                                        OGLĄDAJ TRANSMISJĘ ONLINE 

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie usług w branży systemów zabezpieczeń. Zapewniamy profesjonalizm i komfort montażu monitoringu z wykorzystaniem oferowanego sprzętu i usług.

W naszej ofercie mamy nowoczesne urządzenia oraz sprawdzone technologie. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, stale poszerzając ofertę i uzupełniając ją o urządzenia, które spełniają wymagania nawet najbardziej  wymagających klientów

 

 

Naszym atutem jest fachowe doradztwo w doborze prawidłowego sprzętu, który w pełni spełnia wyznaczone zadania. Każdy z obiektów jest charakterystyczny, dlatego w celu oszacowania kosztów instalacji monitoringu niezbędna jest wizyta naszego przedstawiciela, który fachowo doradzi i przygotuje optymalny plan inwestycji, który spełni Państwa oczekiwania. Taka wizyta wraz z przygotowaniem oferty jest całkowicie darmowa.

Monitoring

Systemy CCTV złożone z kamer i rejestratorów wizyjnych umożliwiające ciągłe monitorowanie chronionego obszaru. Posiadamy systemy tradycyjne analogowe, nowoczesne IP jak również wszelkie akcesoria i okablowanie.

Alarm

Czujniki ruchu, sygnalizatory, centrale alarmowe, manipulatory oraz inne urządzenia które w połączeniu mają zasygnalizować naruszenie chronionego obszaru. Posiadamy sprawdzone urządzenia czołowych producentów oraz wszelki osprzęt do systemów alarmowych.

Inteligentny dom

Automatycznie włączające się oświetlenie, sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, rolety opuszczające się w zależności od nasłonecznienia i wiele innych funkcji może być realizowanych przez nowoczesny system automatyki budkowej Fibaro.